Deck Hockey (Fall 2019) Results


Saturday, November 23, 2019 @ 10:00am
Final
Team Jannello (Grades 10, 11 & 12 ) 6
Team Nuzio (Grades 10, 11 & 12 ) 0
 
Thursday, November 21, 2019 @ 7:00pm
Final
Team Nuzio (Grades 10, 11 & 12 ) 2
Team Jannello (Grades 10, 11 & 12 ) 4
 
Sunday, November 17, 2019 @ 12:45pm
Final
Team Jannello (Grades 10, 11 & 12 ) 2
Team Keating (Grades 10, 11 & 12 ) 0
 
Sunday, November 17, 2019 @ 11:15am
Final
Team Zorn (Grades 10, 11 & 12 ) 0
Team Nuzio (Grades 10, 11 & 12 ) 2
 
Saturday, November 16, 2019 @ 11:15am
Final
Team Keating (Grades 10, 11 & 12 ) 1
Team Jannello (Grades 10, 11 & 12 ) 6
 
Saturday, November 16, 2019 @ 10:00am
Final
Team Nuzio (Grades 10, 11 & 12 ) 1
Team Zorn (Grades 10, 11 & 12 ) 2
 
Monday, November 11, 2019 @ 6:30pm
Final
Team Santaniello (Grades 7, 8 & 9) 3
Team Kennedy (Grades 7, 8 & 9) 0
 
Sunday, November 10, 2019 @ 12:30pm
Final
Team Schoen (Grades 10, 11 & 12 ) 1
Team Nuzio (Grades 10, 11 & 12 ) 6
 
Saturday, November 9, 2019 @ 11:15am
Final
Team Santaniello (Grades 7, 8 & 9) 3
Team Kennedy (Grades 7, 8 & 9) 2
 
Saturday, November 9, 2019 @ 10:00am
Final
Team Nuzio (Grades 10, 11 & 12 ) 7
Team Schoen (Grades 10, 11 & 12 ) 2
 
Monday, November 4, 2019 @ 9:00pm
Final
Team Nuzio (Grades 10, 11 & 12 ) 3
Team Jannello (Grades 10, 11 & 12 ) 2
 
Monday, November 4, 2019 @ 7:45pm
Final
Team Zorn (Grades 10, 11 & 12 ) 0
Team Keating (Grades 10, 11 & 12 ) 1
 
Sunday, November 3, 2019 @ 1:45pm
Final
Team Schoen (Grades 10, 11 & 12 ) 3
Team Jannello (Grades 10, 11 & 12 ) 4
 
Sunday, November 3, 2019 @ 12:30pm
Final
Team Zorn (Grades 10, 11 & 12 ) 6
Team Nuzio (Grades 10, 11 & 12 ) 0
 
Sunday, November 3, 2019 @ 11:15am
Final
Team Santaniello (Grades 7, 8 & 9) 3
Team Horn (Grades 7, 8 & 9) 1
 
Saturday, November 2, 2019 @ 11:00am
Final
Team Kennedy (Grades 7, 8 & 9) 4
Team Rowe (Grades 7, 8 & 9) 2
 
Monday, October 28, 2019 @ 9:00pm
Final
Team Keating (Grades 10, 11 & 12 ) 2
Team Schoen (Grades 10, 11 & 12 ) 4
 
Monday, October 28, 2019 @ 7:45pm
Final
Team Jannello (Grades 10, 11 & 12 ) 7
Team Nuzio (Grades 10, 11 & 12 ) 2
 
Saturday, October 26, 2019 @ 12:30pm
Final
Team Schoen (Grades 10, 11 & 12 ) 2
Team Zorn (Grades 10, 11 & 12 ) 6
 
Saturday, October 26, 2019 @ 11:15am
Final
Team Horn (Grades 7, 8 & 9) 1
Team Santaniello (Grades 7, 8 & 9) 6
 
Saturday, October 26, 2019 @ 10:00am
Final
Team Rowe (Grades 7, 8 & 9) 0
Team Kennedy (Grades 7, 8 & 9) 2
 
Thursday, October 24, 2019 @ 7:45pm
Final
Team Horn (Grades 7, 8 & 9) 3
Team Rowe (Grades 7, 8 & 9) 0
 
Thursday, October 24, 2019 @ 6:30pm
Final
Team Kennedy (Grades 7, 8 & 9) 0
Team Santaniello (Grades 7, 8 & 9) 2
 
Monday, October 21, 2019 @ 9:00pm
Final
Team Schoen (Grades 10, 11 & 12 ) 10
Team Nuzio (Grades 10, 11 & 12 ) 4
 
Monday, October 21, 2019 @ 7:45pm
Final
Team Zorn (Grades 10, 11 & 12 ) 3
Team Jannello (Grades 10, 11 & 12 ) 0
 
Saturday, October 19, 2019 @ 11:15am
Final
Team Horn (Grades 7, 8 & 9) 1
Team Santaniello (Grades 7, 8 & 9) 7
 
Saturday, October 19, 2019 @ 10:00am
Final
Team Rowe (Grades 7, 8 & 9) 0
Team Kennedy (Grades 7, 8 & 9) 2
 
Thursday, October 17, 2019 @ 7:45pm
Final
Team Horn (Grades 7, 8 & 9) 0
Team Kennedy (Grades 7, 8 & 9) 4
 
Thursday, October 17, 2019 @ 6:30pm
Final
Team Rowe (Grades 7, 8 & 9) 1
Team Santaniello (Grades 7, 8 & 9) 7
 
Tuesday, October 15, 2019 @ 9:00pm
Final
Team Keating (Grades 10, 11 & 12 ) 2
Team Schoen (Grades 10, 11 & 12 ) 0
 
Tuesday, October 15, 2019 @ 7:45pm
Final
Team Nuzio (Grades 10, 11 & 12 ) 0
Team Zorn (Grades 10, 11 & 12 ) 3
 
Monday, October 14, 2019 @ 9:00pm
Final
Team Keating (Grades 10, 11 & 12 ) 1
Team Nuzio (Grades 10, 11 & 12 ) 2
 
Monday, October 14, 2019 @ 7:45pm
Final
Team Schoen (Grades 10, 11 & 12 ) 0
Team Zorn (Grades 10, 11 & 12 ) 3
 
Saturday, October 12, 2019 @ 11:15am
Final
Team Santaniello (Grades 7, 8 & 9) 1
Team Kennedy (Grades 7, 8 & 9) 0
 
Saturday, October 12, 2019 @ 10:00am
Final
Team Rowe (Grades 7, 8 & 9) 1
Team Horn (Grades 7, 8 & 9) 0
 
Thursday, October 10, 2019 @ 7:45pm
Final
Team Santaniello (Grades 7, 8 & 9) 0
Team Horn (Grades 7, 8 & 9) 1
 
Thursday, October 10, 2019 @ 6:30pm
Final
Team Kennedy (Grades 7, 8 & 9) 5
Team Rowe (Grades 7, 8 & 9) 4
 
Tuesday, October 8, 2019 @ 9:00pm
Final
Team Keating (Grades 10, 11 & 12 ) 2
Team Jannello (Grades 10, 11 & 12 ) 3
 
Tuesday, October 8, 2019 @ 7:45pm
Final
Team Nuzio (Grades 10, 11 & 12 ) 6
Team Schoen (Grades 10, 11 & 12 ) 10
 
Monday, October 7, 2019 @ 9:00pm
Final
Team Schoen (Grades 10, 11 & 12 ) 3
Team Keating (Grades 10, 11 & 12 ) 6
 
Monday, October 7, 2019 @ 7:45pm
Final
Team Nuzio (Grades 10, 11 & 12 ) 0
Team Jannello (Grades 10, 11 & 12 ) 4
 
Sunday, October 6, 2019 @ 11:15am
Final
Team Kennedy (Grades 7, 8 & 9) 0
Team Santaniello (Grades 7, 8 & 9) 4
 
Sunday, October 6, 2019 @ 10:00am
Final
Team Horn (Grades 7, 8 & 9) 2
Team Rowe (Grades 7, 8 & 9) 3
 
Saturday, October 5, 2019 @ 11:15am
Final
Team Santaniello (Grades 7, 8 & 9) 7
Team Rowe (Grades 7, 8 & 9) 1
 
Saturday, October 5, 2019 @ 10:00am
Final
Team Kennedy (Grades 7, 8 & 9) 2
Team Horn (Grades 7, 8 & 9) 1
 
Tuesday, October 1, 2019 @ 9:00pm
Final
Team Zorn (Grades 10, 11 & 12 ) 5
Team Nuzio (Grades 10, 11 & 12 ) 1
 
Tuesday, October 1, 2019 @ 7:45pm
Final
Team Jannello (Grades 10, 11 & 12 ) 2
Team Keating (Grades 10, 11 & 12 ) 1
 
Monday, September 30, 2019 @ 9:00pm
Final
Team Jannello (Grades 10, 11 & 12 ) 1
Team Zorn (Grades 10, 11 & 12 ) 2
 
Monday, September 30, 2019 @ 7:45pm
Final
Team Keating (Grades 10, 11 & 12 ) 6
Team Nuzio (Grades 10, 11 & 12 ) 0
 
Saturday, September 28, 2019 @ 11:15am
Final
Team Rowe (Grades 7, 8 & 9) 5
Team Kennedy (Grades 7, 8 & 9) 2
 
Saturday, September 28, 2019 @ 10:00am
Final
Team Horn (Grades 7, 8 & 9) 0
Team Santaniello (Grades 7, 8 & 9) 1
 
Thursday, September 26, 2019 @ 7:45pm
Final
Team Rowe (Grades 7, 8 & 9) 2
Team Santaniello (Grades 7, 8 & 9) 3
 
Thursday, September 26, 2019 @ 6:30pm
Final
Team Horn (Grades 7, 8 & 9) 1
Team Kennedy (Grades 7, 8 & 9) 7
 
Tuesday, September 24, 2019 @ 9:00pm
Final
Team Jannello (Grades 10, 11 & 12 ) 7
Team Schoen (Grades 10, 11 & 12 ) 1
 
Tuesday, September 24, 2019 @ 7:45pm
Final
Team Keating (Grades 10, 11 & 12 ) 2
Team Zorn (Grades 10, 11 & 12 ) 3
 
Monday, September 23, 2019 @ 9:00pm
Final
Team Zorn (Grades 10, 11 & 12 ) 5
Team Schoen (Grades 10, 11 & 12 ) 1
 
Monday, September 23, 2019 @ 7:45pm
Final
Team Keating (Grades 10, 11 & 12 ) 0
Team Jannello (Grades 10, 11 & 12 ) 3
 
Saturday, September 21, 2019 @ 11:15am
Final
Team Rowe (Grades 7, 8 & 9) 0
Team Horn (Grades 7, 8 & 9) 6
 
Saturday, September 21, 2019 @ 10:00am
Final
Team Santaniello (Grades 7, 8 & 9) 7
Team Kennedy (Grades 7, 8 & 9) 2